Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد:

آغاز واکسیناسیون کرونا کارکنان داروخانه‌های خصوصی تحت پوشش دانشگاه ایران

تاریخ ارسال نوشته: 12 می 2021

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با هماهنگی معاونت درمان و معاونت بهداشتی علوم پزشکی ایران ، کارکنان داروخانه های خصوصی تحت پوشش این دانشگاه در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند.

image_pdfimage_print

دکتر فتحی معاون غذا و دارو دانشگاه ایران ضمن اشاره به فراهم شدن مقدمات واکسیناسیون کرونا که با همکاری معاونت‌های غذا و دارو، بهداشت، درمان و انجمن داروسازان انجام شده است از آغاز واکسیناسیون مطابق فهرست اعلام شده و آماده سازی شده توسط انجمن داروسازان تهران از فردا سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه در یکی از بیمارستان‌های منتخب تحت پوشش  در بازه زمانی۹:۳۰ صبح لغایت ۱۴ و بر اساس  برنامه زمانبندی انجمن ، خبر داد.

معاون غذا و دارو در ادامه افزود : واکسیناسیون  طبق پروتکل کشوری به صورت رایگان انجام خواهد شد و مراجعه کنندگان موظف هستند طبق هماهنگی  قبلی بعمل آمده و جدول زمانبدی انجمن داروسازان اقدام نموده و از مراجعه خارج از موعد مقرر خودداری کنند .

وی در تکمیل شرایط واکسیناسیون کارکنان داروخانه  به ضرورت همراه داشتن کارت ملی، معرفی نامه از سوی موسس داروخانه مبنی بر اشتغال به کار در داروخانه و گواهی بیمه سه ماه آخر خود به همراه داشته باشند .

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]