Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

بررسی آئین نامه جدید تاسیس داروخانه‌ها در مجلس

تاریخ ارسال نوشته: 26 ژوئن 2021

آئین نامه جدید تاسیس داروخانه‌ها در کمیته غذا و داروی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

image_pdfimage_print

 به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران، به نقل از سپید با توجه به مباحث درگرفته و اعتراضات و انتقاداتی که به آئین نامه جدید تاسیس داروخانه‌ها وارد شده است کمیسیون بهداشت و درمان و کمیته غذا و داروی مجلس شورای اسلامی این هفته در نشستی به بررسی این موضوع خواهند پرداخت.

 عبدالحسین روح‌الامینی عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اعلام این خبر افزود:بررسی آئین نامه جدید تاسیس داروخانه‌ها در کمیته دارو و غذا در دستور کار قرار دارد و برای بررسی دقیق این موضوع نظرات کارشناسان و مسئولان و موافقان و مخالفان این آئین نامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 آئین نامه جدید مقررات تاسیس داروخانه‌ها در هفته‌های اخیر موافقان و مخالفان زیادی داشته است و بحث‌های صنفی و کارشناسی و حتی تجمعاتی را موجب شده بود و به همین دلیل هم مسئولان سازمان نظام پزشکی درخواست بررسی بیشتر این آئین نامه را مطرح کرده بودند.

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]