Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
بازدید نوروزی انجمن داروسازان تهران:

به دیدارتان خواهیم آمد…

تاریخ ارسال نوشته: 31 مارس 2021

بازدید نوروزی از داروخانه های استان تهران، از تاریخ 2 فروردین ماه 1400 از سوی اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان تهران صورت گرفت.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران،داروسازان همواره یکی از ستون‌های اصلی نظام سلامت ایران بوده‌اند، چه در حوزه صنعت داروسازی که در سالیان اخیر پیشرفت‌های شگرفی را شاهد بوده است و چه در حوزه تامین و عرضه دارویی و پاسخ به نیازهای مردم در داروخانه‌ها، در مقطع همه‌گیری کرونا هم جامعه داروسازی زحمات بسیاری را متقبل شد و وجود تعداد بسیار زیاد مبتلایان به کرونا در بین اعضای جامعه داروسازی کشور و نیز متاسفانه شهادت حداقل ۱۱ نفر از داروسازان عزیز در سرتاسر کشور به دلیل ابتلا به این بیماری نشانگر در صحنه بودن این صنف است. باوجود این موارد ابتلا و شهادت و با وجود مشکلات بسیار جامعه داروسازی کشور خدمات خود را حتی یک روز تعطیل نکرد و داروخانه‌ها در تمام مدت مشغول ارائه خدمات به مردم بوده‌اند.

به همین مناسب اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان تهران، به منظور تقدیر و تشکر و تبریک سال نو، بازدید از داروخانه ها را  از تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ آغاز کردند.

گفتنی است بازدید از داروخانه های مناطق شهریار، باغستان،شهر قدس،ونک،فلاح و یافت آباد از سوی اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان تهران صورت گرفت.

 

WhatsApp Image 2021-03-31 at 9.53.39 AM (4)
WhatsApp Image 2021-03-31 at 9.53.39 AM (9)
WhatsApp Image 2021-03-31 at 9.53.39 AM (5)
WhatsApp Image 2021-03-31 at 9.53.39 AM (7)
01
002

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]