Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

تجلیل از خانواده های شهدای سلامت

تاریخ ارسال نوشته: 27 آگوست 2020

انجمن داروسازان تهران با دعوت از خانواده های شهدای سلامت در روز داروساز از مقام شهدای سلامت( داروسازان) تقدیر کرد.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران، ویژه برنامه ای با هدف تکریم از خانواده های شهدای سلامت در روز داروساز مورخ ۵ شهریور ماه توسط انجمن داروسازان تهران برگزار شد.

دکتر سید حمید خویی رییس انجمن داروسازان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای سلامت در روز داروسازی با دعوت از خانواده ی شهدا از مقام شهدای سلامت تقدیر به عمل آورد.

دکتر خویی  گفت: شهدای سلامت همواره عملکرد و خدمات خوبی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا داشتند و این موضوع برای ما افتخار است که همکاران داروساز از زمان بحران کرونا قدم به قدم کادر درمان و پزشکی کشور در راستای مبارزه با بیماری کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند.

وی ادامه داد: امروزه داروسازان بسیاری به بیماری کرونا مبتلا شدند و خوشبختانه پس از بهبودی مجددا به مسیر خدمات رسانی خود ادامه دادند.

همچنین شهدای سلامت زحمات بسیاری برای خدمات رسانی کشیده اند و تقدیر از مقام شهدای سلامت و خانواده های آنها کمترین وظیفه است.

111
000

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

۳۰ تا ۴۰ درصد نسخه ها کاغذی است. ارفاق سازمان تامین اجتماعی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]روابط عمومی انجمن داروسازان تهران به نقل از خبرگزاری مهر، به روند نسخه نویسی الکترونیک در کشور اشاره کرد و...

پرسنل داروخانه‌ها هنوز واکسن کرونا دریافت نکرده اند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]دکتر بهمن صبور نائب رییس انجمن داروسازان تهران در در نشست روز داروساز، با اشاره به جانباختن 25 داروساز در کشور...