Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
نماینده مردم تهران در مجلس در جمع داروسازان:

تعرفه خدمات دارویی حق داروسازان است/ با قوه قضائیه جهت رفع مشکل جلسه خواهیم داشت

تاریخ ارسال نوشته: 14 فوریه 2020

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که روز گذشته 24 بهمن ماه در انجمن داروسازان به همت انجمن داروسازان تهران برگزار شد گفت: داروسازان کشور ما از صنوفی هستند که بدون منت در حوزه سلامت در راستای سلامت مردم تلاش می کنند.

image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری انجمن داروسازان تهران ( آیفا تهران )،حجت‌الاسلام مهدی شیخ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که روز گذشته ۲۴ بهمن ماه در انجمن داروسازان به همت انجمن داروسازان تهران برگزار شد گفت: داروسازان کشور ما از صنوفی هستند که بدون منت در حوزه سلامت در راستای سلامت مردم تلاش می کنند.

وی گفت: موضوعاتی درروزهای گذشته در زمینه لغو تعرفه حق فنی متاسفانه از سوی دیوان عدالت اداری مطرح شده که به شدت این احکام مورد انتقاد است و ما در مجلس پیگیر خواهیم بود و به زودی با مسئولینی از قوه قضائیه جلسه برگزار خواهیم کرد تا حق داروسازان در این زمینه ضایع نشود چرا که داروسازان خدماتی را در داروخانه ارائه می کنند و به بیماران مشاوره های مناسب در نحوه مصرف و …. می دهند.

حجت الاسلام شیخ افزود: تعرفه حق فنی در داروخانه ها باید به صورت قانونی تصویب شود که هر ساله داروسازان با این موضوع مواجه نشوند.

انتهای پیام/ن

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]