Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
بازدید رئیس سازمان غذا و دارو و هیات مدیره انجمن داروسازان تهران از داروخانه ها

فعالیت های جهادگونه داروخانه ها/ تعهد و توانمندی کادر درمانی بی نظیر است+ عکس

تاریخ ارسال نوشته: 4 می 2020

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو به همراه تعدادی از خبرنگاران و همراهی اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان تهران از داروخانه بیمارستان جم، داروخانه سیزده آبان و چند داروخانه خصوصی بازدید و ضمن قدردانی از داروسازان شاغل در این داروخانه ها، در جریان مشکلات این داروخانه ها قرار گرفت.

image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری انجمن داروسازان تهران ( آیفا تهران )،دکتر شانه ساز، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو به همراه تعدادی از خبرنگاران از داروخانه بیمارستان جم، داروخانه سیزده آبان و چند داروخانه خصوصی بازدید و ضمن قدردانی از داروسازان شاغل در این داروخانه ها، در جریان مشکلات این داروخانه ها قرار گرفت.

وی در این بازدیدها، ابتدا در جمع مدیران بیمارستان جم حاضر شد و در جریان مشکلات دارویی و درمانی این بیمارستان قرار گرفت.

وی در این جلسه گفت: تمامی بیمارستان ها، نیروهای مسلح، بسیجیان و کادر درمانی و داروخانه ها درنخستین روزهای شیوع کرونا به صورت جهادی فعالیت کردند و این فعالیت ها باید دیده شود.

دکتر شانه ساز ادامه داد: از سال های بعد از انقلاب امید به زندگی از ۵۰ سال به ۷۵ سال افزایش یافته در صورتی که نسبت یه کشورهای دیگرهزینه بیشتری شده است که عامل این موفقیت تعهد و توانمندی نیروی انسانی بی نظیر ما بوده است.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: هزینه سلامت در کشور ما بسیار ارزان تر از کشور های دیگر است و امیدواریم این موفقیت های درمانی و دارویی در جامعه دیده شود که قطعا بهترین بیننده خداوند است.

در این جلسه یکی از فعالین تولید ماسک نیز ضمن قدردانی از رئیس سازمان غذا و دارو گفت: رئیس سازمان غذا و دارو بهترین همکاری را با ما داشتند و در روزهای تعطیل در محل کار حاضر بودند و نگران سلامتی مردم بودند.

وی گفت: ما از ابتدای شیوع کرونا تولیدی مانتو را قطع کردیم و تمامی خطوط خودر را با مجوز های وزارت بهداشت به تولید ماسک اختصاص دادیم و هزینه  زیادی برای این کار انجام شد.

در ادامه دکتر شانه ساز از داروخانه بیمارستان جم بازدید و در جریان این بازدید از داروسازان حاضر در این داروخانه و پرسنل این داروخانه تشکر کردند.

همچنین از داروخانه دکتر الهی و داروخانه دکتر مظلومی هم بازدید به عمل آمد.

رئیس سازمان غذا و دارو در داروخانه دکتر الهی گفت: داروخانه ها با فعالیت های جهادگونه خود در ایام نوروز و ایام تعطیل به فعالیت های خود ادامه دادند و در خدمت مردم بودند ولی متاسفانه فعالیت های داروسازان دیده نشد.

در ادامه دکتر شانه ساز از قسمت های مختلف داروخانه سیزده آبان بازدید و ضمن قدردانی از پرسنل این داروخانه گفت: داروخانه سیزده آبان با حجم بسیار زیادی از مراجعه کنندگان مواجه است که تمامی نیاز های مراجعه کنندگان را به خوبی برطرف کرده است.

دکتر روئینی، رئیس داروخانه سیزده آبان هم در این بازدید به گفت: وضعیت دارویی این داروخانه بسیار خوب است و ما همیشه در تلاش هستیم تا مردم هیچگونه مشکلی در تامین دارو از این داروخانه نداشته باشند.

وی گفت: برای نخستین بار بدهی این داروخانه به شرکت های تجهیزات پزشکی به صفر رسیده است.

لازم به ذکر است در این بازدیدها که روز گذشته ۱۴ اردیبهشت صورت گرفت، دکتر سید حمید خویی، رئیس انجمن داروسازان تهران، دکتر دری، دبیر انجمن داروسازان تهران، دکتر صبور، نایب رئیس انجمن داروسازان تهران، دکتر فاطمه فتحی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران، رئیس بسیج اصناف کشور و چمن تاج، مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو به همراه خبرنگاران ، رئیس سازمان غذا و دارو را همراهی کردند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ن

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]