Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

نشست صمیمانه انجمن داروسازان تهران با سازمان بیمه سلامت ایران

تاریخ ارسال نوشته: 27 اکتبر 2020

نشست صمیمانه انجمن داروسازان تهران با حضور دکتر مهدی رضایی معاون سازمان بیمه و خدمات سلامت ایران ، دکتر سعیدلو دبیر انجمن داروسازان ایران و دکتر صبور نائب رییس انجمن داروسازان تهران و در تاریخ 3 آبان ماه در سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران، دکتر مهدی رضایی معاون بیمه و خدمات سلامت کشور در ابتدا برقراری تعامل و همکاری را از نکات بسیار مثبت و تاثیرگذار دانست و بیان داشت: بیمه سلامت برآن است که بتواند با ایجاد همکاری و همیاری با انجمن داروسازان تهران بتواند مشکلات داروسازان و داروخانه‌ها را رفع کند.

وی ادامه داد: علاوه بر آن بیمه سلامت در راستای ایجاد همکاری و تعامل با داروخانه‌ها سعی دارد نرم افزارهای که با داروخانه‌ها در ارتباط هستند؛ را دعوت کند تا آنها بدون در نظر داشتن بار مالی بتوانند مشکلات داروخانه‌ها را حل و فصل کند.

وی عنوان کرد: از اواخر آبان ماه سازمان بیمه سلامت ایران  طبق پروتکل مصوب نسبت به عقد قرارداد با مراکز جدید ( داروخانه) اقدام خواهد کرد.

دکتر رضایی خاطر نشان کرد: با اجرایی شدن طرح نسخ الکترونیک، انجمن داروسازان می‌بایست کلیات و جزئیات هزینه طرح نسخ الکترونیک را به گروه کارشناسی سازمان بیمه سلامت ایران پیشنهاد دهد.

همچنین تصریح کرد: با اجرای طرح نسخ الکترونیک می‌بایست قرارداد فی مابین داروخانه و سازمان بیمه سلامت ایران هم تغییر یابد به این معنا که باید بندهای حقوقی تغییر یابد و تجدید نظرهایی صورت گیرد، در همین راستا به انجمن داروسازان پیشنهاد می‌شود؛ موارد لازم جهت عقد قرارداد با داروخانه‌ها به سازمان بیمه سلامت ایران ارایه شود.

گفتنی است سازمان بیمه سلامت ایران پس از بررسی و کارشناسی دو پیشنهاد فوق اعلام نظر خواهد کرد.

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

پرسنل داروخانه‌ها هنوز واکسن کرونا دریافت نکرده اند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]دکتر بهمن صبور نائب رییس انجمن داروسازان تهران در در نشست روز داروساز، با اشاره به جانباختن 25 داروساز در کشور...

نبود پروتکل درمانی مشخص یکی از دلایل کمبود دارو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]دکتر آرش محبوبی، عضو هیات مدیره انجمن داروسازان تهران در نشست روز داروساز اظهار داشت: در حال حاضر کمبود سرم...

تبریک رییس انجمن داروسازان تهران به مناسبت روز داروساز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]فرصت را مغتنم شمرده و از تلاش های صادقانه و کوشش های مؤثر حضرتعالی در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه...

مراسم تقدیر از خانواده ی شهدای سلامت داروساز برگزار شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران؛ تقدیر از شهدای داروساز درحالی صورت گرفت که گزارشی از عملکرد و فعالیت...