Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

پیام تبریک معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت روز داروساز

تاریخ ارسال نوشته: 24 آگوست 2020

دکتر فاطمه فتحی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با صدور پیامی روز داروساز را تبریک گفت.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی انجمن داروسازان تهران، متن پیام تبریک دکتر فاطمه فتحی به این شرح است.

 

با پاسداشت و ادای احترام به داروسازان شهید عرصه سلامت کشور، فرا رسیدن سالروز داروساز را به یکایک اعضای جامعه داروسازی کشور، صمیمانه تبریک گفته و امیدوارم ثمره تلاش و همت شبانه روزی شما عزیزان، تامین امر سلامت در جای جای وطن عزیزمان باشد.

۵شهریور ماه سالروز شیمیدان ، طبیب، داروشناس و داروساز ایرانی، زکریای رازی  سال ۹۹ رنگ و بوی دیگری دارد، هرساله ۵شهریورماه  مصادف با سالروز تاسیس دانشگاه و روز داروساز را جشن میگیریم اما امسال این روز را در حالی گرامی می داریم که در  ماه های اخیر، جامعه پزشکی کشور اعم از کادر محترم درمان و داروسازان محترم  همگام با تمامی خانواده مدافعان سلامت کشور، با بحرانی همه گیر مواجه بوده اند.

امروز باید بگوییم که داروسازان ایرانی دارای وجاهت و شان قابل توجهی در دنیا هستند. به همین جهت باید نگاه داروسازان ایرانی به بیرون از جغرافیای داخلی دوخته شود. و فعالیت های خود را  با برنامه ریزی ریشه ای مدیران و دست اندرکاران در عرصه جهانی ارزیابی کنند.

همکاران داروساز ما در این شرایط بحرانی با ارائه خدمات دارویی اعم از ارائه دارو  و ملزومات پزشکی و همچنین اطلاع رسانی در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، دست از تلاش برنداشته و با تعبیری بی نظیر از مفهوم عشق به انسانیت، ایثار و شرافت حرفه ای، به نحو مسوولانه ای در این عرصه ایفای نقش کردند وکوشش گسترده ای را در تسری بهداشت و درمان برای آحاد جامعه به کار بسته تا  در مقابله با پدیده ویروس کرونا، پیام آور باشند .

یک نظر

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]