Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
بازرس هیات مدیره انجمن داروسازان تهران:

گوشه ای از خدمات داروسازان را هم ببینید/ رسانه ها واقعیت ها را به نمایش بگذارند

تاریخ ارسال نوشته: 7 مارس 2020

بازرس هیات مدیره انجمن داروسازان تهران گفت: بعد از شیوع بیماری کرونا در کشور تمامی داروخانه ها و داروسازان مثل همیشه در خط مقدم حوزه سلامت شبانه روزی در حال فعالیت هستند که متآسفانه مورد کم لطفی برخی مسئولین قرار گرفته اند.

image_pdfimage_print

دکتر محمدرضا کشاورز، بازرس هیات مدیره انجمن داروسازان تهران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری انجمن داروسازان تهران ( آیفا تهران) گفت: بعد از شیوع بیماری کرونا در کشور تمامی داروخانه ها و داروسازان مثل همیشه در خط مقدم حوزه سلامت شبانه روزی در حال فعالیت هستند که متآسفانه مورد کم لطفی برخی مسئولین قرار گرفته اند که انتظار داشتیم خدمات این گروه از جامعه پزشکی نیز به واقعیت دیده شود.

وی افزود: اکثر افرادی که علائم کرونا را در خود مشاهده می کنند  قبل از مراجعه به هر مرکز درمانی ابتدا به داروخانه مراجعه و با دکتر داروساز حاضر در داروخانه مشورت می کنند و سپس به مراکز درمانی مراجعه می نمایند که می توان گفت همکاران داروساز ما در داروخانه ها در خط مقدم قرار دارند و با امکانات پیشگیرانه خودشان که از بیرون تهیه کرده اند جوابگوی بیماران و مراجعه کنندگان هستند.

دکتر کشاورز ادامه داد: از صدا و سیما انتظار داریم که فعالیت های شبانه روزی  داروسازان و داروخانه ها را طبق واقعیت پخش و انعکاس نماید.

بازرس انجمن داروسازان تهران در پایان گفت: از تمامی رسانه ها و به خصوص صدا و سیما انتظار می رود فعالیت های داروسازان و داروخانه ها را که با مشکلات عدیده ای  در حال خدمت رسانی هستند به نمایش بگذارند و از مسئولین وزارت ارشاد  و پلیس فتا انتظار می رود که با افرادی که در برخی از سایت ها و فضای مجازی اقدام به تخریب داروسازان می کنند برخورد جدی نمایند.

انتهای پیام/ن

هیچ نظری وجود ندارد

مطالب تصادفی

آیین نامه استاندارد سازی تابلو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست شرکتهای پخش دارویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اطلاعات-شرکتهای-پخش-سراسری-[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لیست داروهای otc و بیمارستانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text] لینک داروهای otc  و  بیمارستانی IDL Shahrivar [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]